| Color | Yellow/Black |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Color | Red, Yellow, Customized |
|---|---|
| Material | Steel |
| Origin | China |
| AppliPCion | Excavator |
| Packaging | Wooden Case |
| Form | Maschinenhälfte |
|---|---|
| Anwendung | Aushöhlung |
| Kapazität | 0.4-6 Kubikmeter |
| Verwendung | Bau |
| Gewicht | 540-6150kg |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Bolt | High Strength Bolt |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Vorteil | Wettbewerbsfähig |
|---|---|
| Produktname | Bagger Rock Bucket |
| GRÖSSE | 2065*1310*1390mm |
| Lieferfrist | 7-15days |
| Marke | Die Marke der Gewohnheiten |
| Produktname | Bagger Brush Rake |
|---|---|
| Material | Q355B+NM400 |
| Garantie | 1-JÄHRIG |
| Pin Diameter | Stützsondergröße |
| Passendes Baggermodell | SY, PC, HD, PC, EX |
| Gewicht | Individualisiert |
|---|---|
| Farbe | Gelb/schwarz/kundengerecht |
| Gewährleistung | 1 Jahr |
| MOQ | 1 Stück |
| Material | Q355B, NM360, HARDOX-500 |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |